Protezy piersi i peruki

Firma ORTO-REH posiada również w swojej ofercie PROTEZY PIERSI oraz Peruki.

Protezy piersi

W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli protezy piersi, co pozwala bardzo dobrze dopasować protezę do naturalnej piersi pod kątem wymiaru i kształtu.
Dobieramy również bieliznę oraz stroje kąpielowe dla amazonek.

Protezy piersi są refundowane przez NFZ, zgodnie z informacją poniżej:

Potrzebne jest uzyskanie zlecenia na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze od lekarza: onkologa, chirurga ogólnego i onkologicznego, chemioterapeuty, radioterapeuty, ginekologa lub rehabilitanta.

Kod środka – P.092

Limit cenowy na protezy piersi  wynosi 280 zł – NFZ refunduje 100% tej kwoty, czyli 280 zł.

Protezę w cenie 280 zł pacjentka otrzymuje bezpłatnie. Jeżeli cena protezy jest wyższa niż kwota limitu, pacjentka dopłaca różnicę pomiędzy limitem a ceną zakupu protezy. Np. cena protezy 350zł. Z czego refundacja NFZ wynosi 280zł, dopłata pacjentki to 70 zł.

Peruki

W naszych sklepach znajdziecie Państwo również wiele modeli peruk damskich, męskich jak również dziecięcych i okazjonalnych. Wszystkie peruki medyczne posiadają certyfikaty dla produktów medycznych, co potwierdza ich doskonałą jakość. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów peruki produkowane są w oparciu o najnowsze technologie.

Peruki są refundowane przez NFZ, zgodnie z informacją poniżej:

Potrzebne jest uzyskanie zlecenia na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze od lekarza onkologa, chirurga, dermatologa.

Kod peruki z włosów syntetyczny oraz naturalnych to -P.093

NFZ refunduje zakup peruki zgodnie z ustalonymi limitami.

Limit ceny dla peruki z włókien syntetycznych oraz naturalnych wynosi 250 zł. NFZ refunduje 100% tej kwoty. Peruki w cenie 250zł wydawane są BEZPŁATNIE, w ramach umowy z NFZ. Jeżeli cena peruki jest wyższa niż 250zł – cena limitu, pacjent dopłaca różnicę.

Zapewniamy fachową, miłą i dyskretną obsługę – poprzez przeszkolony w tym zakresie personel naszych sklepów medycznych.